Rockstar Rally Team

 

 

Zdravíme všechny, tímto článkem bychom chtěli představit náš nový rally tým s názvem Rockstar Rally Team, který bude bojovat v sezoně 2010 o důležité body.

 

Rockstar Rally Team se skládá ze tří jezdců:

1) Tomáš Martauz - halaly

2) Dominik Kohoutek - Dr.Mouse

3) Tomáš Mrhálek

 

Vše začalo na Stavosu, kde jsme se spolu seznámili a bavili se o rc. Po chvíli hovoření nás napadla myšlenka založit team. S tím závisí název týmu. Možná se ptáte, proč se jmenuje náš tým Rockstar Rally Team. Úplnou náhodou jsme se bavili o muzice a shodli jsme se na stylu s názvem Rock. Domluvili jsme se, že by jsme se mohli jmenovat Rockstar Rally Team, a tak to zůstalo. 

Jelikož jsme v rallye ‚nováčci‘, tak jsme si každý pořídili podvozky DF-03Ra. Je to technika pro nováčky i pro pokročilé, takže nejlepší volba pro nás. Doufáme, že nám bude technika sloužit po celou sezónu dobře a vybojujeme nějaké body do našeho týmu.

Nesmíme zapomenout taky na elektroniku. Oba budeme jezdit s combem EZrun od Hobbywing. Dominik sezónu odjede na nimh bateriích a Tomáš zkusí li-pol články.

 

 

Karoserie jsme si vybrali osvědčené Subaru Impreza 2007 ve stylu Rockstar. Přemýšleli jsme i nad Mitsubishi Lancer Evo X, ale tu už má Keep Racing.

 

Naše plány jsou pokusit se odjet celou sezónu Rally Brno a vyzkoušet si některý ze závodů Intercupu a Slovácké Rally.

 

Doufáme, že karoserie budou další ozdobou rally a v pohodě dojedeme bez nehod a s co nejmenším počtem rozlámaných dílů.

 

S pozdravem za Rockstar Rally Team Dominik Kohoutek a Tomáš Martauz.


uloz.to - sdilej snadno data