Elektronika

Ansmann AR W3 2.4GHz

Pořídil jsem si tuto tříkanálovou rc soupravu Ansmann.... Někdo si řekne, že je to Ansmann, tak se na to vykašle a radši koupí o 2 tisíce dražší Futabu, či Spektruma.

Já jelikož jsem student nevýdělečný :), tak jsem si ji pořídil. Sice to není Spektrum, ale hold na víc nemám. Začnu soupravou....

Vydělal jsem z krabice tuhle soupravu a hned mě zarazila do očí její krása. Je opravdu pěkná. Poté jsem ji vydělal a hezky se drží, i když je trochu tvrdší. Víko na baterie se docela ztuha odělává, ale to se časem poddá. Je napájena 8x AA bateriemi. Můžu na ní nastavovat všechno, na co přijdu a co ani nevyužiju.  V noci dobře slouží ledka na horní pravé části soupravy. Svítí docela dost a modře, až z toho někdy bolí oči. Jednou jsem ztratil poloosu a díky ledce jsem ji našel :). Vzádu na soupravě je reproduktor. Je docela hlasitý ale stačí rozebrat soupravu a odpájet 2 drátky. I když je to někdy výhoda, protože něco omylem zmáčknete a nevíte o tom a rádio vás upozorní.

Přijímač je extrémně malý a lehký a skoro nikde nepřekáží. Konektory se do něho vkládají docela lehce. Zase jako rádio, má přijímač malou ledku, která svítí překvapivě taky modře.

Klady:

- cena

- pěkně se drží

- váha

- robustnost

- elektronika Sanwa

- nastavitelnost

a mnoho dalších

Zápory:

- reproduktor

- ledka

- vkládání bateríí jde ztuha

- nepodsvícený displej (ale aspoň nežere baterku :))

(132000040) Ansmann AR W3 2.4GHz

Ezrun 13T/3000kv

Takže z vlastních zkušeností můžu říct, že tohle combo je zatím nejlepší, které jsem kdy měl. Oproti uhlíkovým motorům se nedá srovnávat. Je krásně tiché, jednoduše nastavitelné a má skvělé jízdní vlastnosti. Rychlost dosahuje kolem 40-50km/h. Na DFko bych řekl, že je i docela silné, protože se mi začínají hoblovat poloosy (asi hodina čisté jízdy). Co se týče chlazení, tak se vůbec nehřeje a větráček je docela hlučný (po 5 minutách ho už ale neslyšíte). Toť zatím moje poznatky.


uloz.to - sdilej snadno data